گل مورد علاقه شما در مورد شما چه می گوید؟یکشنبه ۱۹, شهریور ۱۳۹۶

وقتی نوبت به کاشت گل در باغچه و یا تزیین منزل با گل های تازه می رسد، بعضی از مردم رز کلاسیک را می پسندند. در حالیکه عده دیگری گل آفتابگردان یا لیلیوم را ترجیح می دهند. همه ما گل هایی داریم که به سمتشان کشیده می شویم ، اما آیا هیچوقت به این موضوع فکر کرده اید که علاقه شما به گل های خاص در واقع نمایانگر چه چیزی است؟ بعضی از گل های خیلی معروف نشانگر تاریخچه یک کشور و یا ایالت هستند و بسیاری از آنها معنای منحصر بفردی دارند که شاید تا به حال در مورد آنها نشنیده باشید.

بعضی از معانی گل های مورد علاقه شما در زیر آمده است و همینطور می توانید دریابید که هر یک از گل ها در مورد شخصیت شما چه می گویند.

گل رز (Roses)

گل های رز می توانند بر اساس رنگ هایشان معانی متفاوتی داشته باشد. رز قزمز نمایانگر عشق و علاقه است در حالیکه رنگ های رز قرمز تیره نمایانگر زیبایی ناخودآگاه است. رز صورتی به معنی فریبندگی ، زیبایی و لطافت است . رز سفید به معنی پاکی ، بی گناهی، احترام و سکوت است. رز زرد نمایانگر یک شروع جدید، شادی و دوستی است. رز نارنحی سمبل اشتیاق و شهوت است و رز های مرجانی نمایانگر دوستی، عفت و درک متقابل است. رز بنفش کمرنگ نمایانگر عشق در نگاه اول است. رز سمبل ایالت نیویورک و رز پررنگ تر سمبل شهر اوکلاهاما می باشد.

گلهای رز در مورد شما چه می گویند:

شما تقریبا همیشه با قلب خود فکر می کنید. زیبایی شناسی شما کلاسیک است و هیچگاه از مد نمی افتد. شما خوب می دانید که چگونه مطلب خود را ادا کنید و این کار را بدون سختی انجام می دهید.

گل لاله ( Tulips)

گل های لاله می توانند بر اساس رنگ هایشان معانی متفاوتی داشته باشند. بطور کلی، گل های لاله نمایانگر عشق واقعی کمال و شهرت هستند. لاله های قرمز برای بیان عشق می باشند در حالیکه لاله های زرد برای آوردن خنده به لبان شما هستند. لاله بنفش نمایانگر وفاداری هستند در حالیکه لاله سفید بیانگر ارزشمندی و بخشش است. لاله های رنگارنگ نمایانگر چشمان زیباست. لاله گل ملی بسیاری از کشورهاست، ازجمله هلند، مجارستان و قرقیزستان.

گلهای لاله در مورد شما چه می گویند:

شما آدم با فکر و با اعتماد بنفسی هستید و استایل شخصی شما بر اساس حالات شما بسیار تغییر میکند ولی همیشه هماهنگ و روشن است.

گل یاس (Lilacs)

به طور کلی، گل یاس نمایانگر بی گناهی و یا شادابی جوانی است. ولی آنها هم بر اساس رنگ هایشان می توانند معانی متفاوتی داشته باشند. برای مثال، یاس بنفش به معنی عشق اول است در حالیکه یاس سفید معرف تواضع و بیگناهی است.

گلهای یاس در مورد شما چه می گویند:

شما علاقه زیادی به چیزهای نوستالژیک دارید، عکس های قدیمی را می بینید تا در گذشته غوطه ور شوید. در فروشگاه های عتیقه فروشی سرک می کشید، نمایش های قدیمی را می بینید و علاقه مند هستید تا استایل خود را با یک تکه از وسایل کلاسیک قدیمی زینت کنید.

گل نرگس زرد (daffodils)

گل نرگس زرد یکی از معروفترین گل هاست و برای نشان دادن احترام به افراد و یا ادای دوستی به آنهاست. نرگس زرد نماینده هیچ ایالت خاصی نیست ولی گل ملی برای کشور ولز می باشد.

گلهای نرگس در مورد شما چه می گویند:

اولویت شما در زندگی همیشه دوستان همیشه دوستان و فامیل هستند. شما مایل هستید که همیشه مجری باشید حتی در مهمانی هایی که برای کسی برگزار می شود که دوستش دارید. استایل شما جالب است ولی نشان می دهد که خیلی سخت نمی گیرید.

مترجم: آذین قیصری

مرجع: http://www.apartmenttherapy.com/flower-meanings-amp-what-your-favorite-flower-says-about-you-235726

 

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گل مورد علاقه شما در مورد شما چه می گوید؟

حسین زمانی شهریور ۱۹, ۱۳۹۶