ارسال تاج گل تسلیت خرید تاج گل

ارسال-تاج-گل-تسلیت

ا

ارسال تاج گل تسلیت ( خرید تاج گل )

با ارسال تاج گل تسلیت و ترحیم در غم عزیزان و دوستانتان شریک باشید و سبب تسلی خاطرشان شوید. تلاش کرده ایم با ارائه کردن مجموعه ای متفاوت با قیمت های مختلف بتوانیم نیاز مشتریان گرامی را تامین نماییم. ارسال تاج گل مستقیما از بازار گل می باشد.

به صورت تلفنی هم سفارش پذیرفته می شود. همراه :۰۹۳۶۵۸۳۴۰۳۹

برای سفارش اعلامیه ترحیم وارد صفحه چاپ اعلامیه ترحیم شوید.

در بسیاری موارد که امکان حضور در مراسم ختم دوستان و آشنایان خود را ندارید، سفارش و ارسال تاج گل مجلس ترحیم می تواند پیشنهاد خوبی باشد که عدم حضور شما را جبران نماید. ضمنا تاج گل می تواند باعث باشکوه تر برگزار شدن مراسم گردد.

ارسال تاج گل تسلیت و ختم

در این صفحه برای خرید تاج گل می توانید تاج گل یک طبقه ، دو طبقه و یا سه طبقه را انتخاب نمایید و به سبد خرید اضافه نمایید و ارسال تاج گل تسلیت را به ما واگذار کنید.

برای تاج گل ها از گل های تازه و مربوط به همان روز استفاده می گردد. سایز تاج ها با توجه به یک، دو و یا سه طبقه بودن متفاوت است. معمولا تاج های یک طبقه دارای ارتفاع یک متر و هشتاد سانتی متر تا دو متر هستند. تاج های دو طبقه بین دو متر و نیم تا دو متر و هشتاد سانتی متر و تاج گل سه طبقه به حدود سه متر و نیم می رسند.

سعی ما برآن است تا تاج ها را حدالامکان نزدیک به عکس ارائه شده تهیه کنیم. گاهی اوقات به دلیل موجود نیودن نوع خاصی از گل از گل های مشابهی ولی با همان رنج قیمت استفاده می کنیم.

معمولا در فصول سرد به جای گل گلایل از گل شب بو استفاده می شود.

برای ارسال تاج گل تسلیت وختم ، هر چه زودتر سفارش خود را در سایت بگذارید و اقدام به خرید آیتم مورد نظر کنید کیفیت کار ما بالاتر و نزدیک تر به عکس مورد نظر خواهد بود. توصیه ما این است که در صورت امکان حداقل یک روز زودتر اقدام به خرید تاج گل نمایید. اگرچه ما سفارش های پنج ساعت زودتر هم می پذیریم و به مقصد مورد نظرشما ارسال می کنیم.

 

ارسال رایگان در محدوده تهران

ما را در تلگرام خود دنبال کنید.

اگر به سبد گل برای عرض تسلیت نیاز دارید وارد صفحه گل برای تسلیت شوید.

برای خرید تاج گل به مناسبت شادباش و مراسم افتتاحیه وارد صفحه ارسال تاج گل افتتاحیه شوید.

در اینجا می توانید بدانید که کدام گل ها برای مراسم تسلیت خوب است.