ارسال گل به ایران

ارسال گل به ایران  (Send flowers to Iran)

ارسال گل به ایران Send flowers to Iranبا انتخاب یکی از آیکون های زیر وارد صفحه مربوطه شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه نمایید.

سعی کرده ایم برای ایرانیان خارج از کشور با ارسال گل به ایران  (Send flowers to Iran) این پل ارتباطی را بوجود آوریم که با عزیزان خود در ارتباط باشند.

از طریق این صفحه می توانید به مناسبت های مختلف از جمله تبریک فارغ التحصیلی ، تولد ، نامزدی ، ازدواج و یا همدردی و تسلی بخشیدن به عزیزان و آشنایان در مراسم ترحیم با ارسال گل اندوه قلبی خود را ابراز نمایید.

با توجه به اختلاف ساعت بین کشورهای خارجی با ایران، خرید خود را به گونه ای تنظیم کنید که برای گل آرایی و ارسال به مشکلی برنخوریم و فرصت کافی برای ارائه یک سرویس قابل قبول و در حد استاندارد داشته باشیم.

برای بهبود بخشیدن به سرویس ، حتما با ما از طریق Telegram و یا Imo در تماس باشید که هماهنگی های لازم انجام شود. ما معمولا عکس محصول را برای شما ارسال می کنیم و تایید شما را در صورت امکان می گیریم.

در صورتیکه قصد ارسال هدیه را دارید و یا می خواهید به همراه گل آیتم دیگری همچون کارت هدیه بانکی و یا کیک تولد ارسال نمایید وارد صفحه ارسال هدیه به ایران شوید و هدیه خود را انتخاب نمایید.

ارسال در محدوده تهران به صورت رایگان می باشد.

Flowers delivery to Iran – Send flowers to Iran

روی یکی از آیکون های زیر کلیک کنید:

گل برای تسلیت گل برای تبریک ارسال گل تولد به ایران گل برای روز پدر / مادر